Wszystkie produkty
-
Pedro Soares da SilvaDostawa została dokonana w ramach pakietu, jakość zamówionego artykułu, osoba kontaktowa bardzo dobrze poinformowana o zamówionym artykule -
Levy ZobaczBardzo ładne światła, dotarły na czas, doskonała obsługa od sprzedawcy. -
Muhammad RizwanBardzo profesjonalnie!
Osoba kontaktowa :
George Gao
WhatsApp :
+8613912313066
słowa kluczowe [ 8mm led light ] mecz 67 produkty.
2 szpilki 8mm SMD LED Strip Connectors Strip To Strip Quick Connector
| Opis: | Złącze dla 8mm 2 PIN SMD LED Strip |
|---|---|
| Funkcja: | Połączony |
| Materiał produktu: | Miedź + Plastik |
6W/M 160LM/W 24v Energooszczędna taśma LED High CRI>90 80LED/M LED
| Kąt wiązki: | 120° |
|---|---|
| Gwarancja: | 5 lat |
| Długość życia: | 50 000 godzin |
Słoneczne LED elastyczne paski 5mm szerokość 180 LED/M DC24V SMD2216 180 LED/M LED taśmy
| Lumen/m: | 650 ~ 715 |
|---|---|
| LED QTY: | 180 diod LED/m |
| Temperatura pracy: | -20°C~+50°C |
10 mm pas LED o temperaturze koloru DC24V 2700K-6500K COB Pas LED dostosowywalny
| Temperatura koloru: | 2700K-6500K |
|---|---|
| CRI: | Ra>90 |
| napięcie: | DC24V |
13mm IP20 LED Liniowe światło kątowe Wciągnięte bezgrzebienie Led Aluminium Profil
| Nazwa produktu: | Profil aluminiowy LED |
|---|---|
| Kolor: | Srebrny/Biały/Czarny |
| Stopień ochrony IP: | IP20 |
23*16mm Aluminiowy gipsowy gipsowy bezkręgowy wgniecony profil liniowy LED
| Nazwa produktu: | Profil aluminiowy bez wykończenia |
|---|---|
| Kolor: | Srebrny/Biały/Czarny |
| Stopień ochrony IP: | IP20 |
23*20mm Profil liniowy LED bez wycięć z gipsu aluminium
| Nazwa produktu: | Profil aluminiowy bez wykończenia |
|---|---|
| Kolor: | Srebrny/Biały/Czarny |
| Stopień ochrony IP: | IP20 |
Profil aluminiowy LED 8*12 mm z dyfuzorem PC do oświetlenia szaf
| Nazwa produktu: | ledowy profil aluminiowy |
|---|---|
| Kolor: | Srebrny/Biały/Czarny |
| Stopień ochrony IP: | IP20 |
16*14mm Bezszwowe Światło ścienne gipsowe bez obróbki ściany suchej LED Profil aluminium
| Nazwa produktu: | Profil aluminiowy bez wykończenia |
|---|---|
| Kolor: | Srebrny/Biały/Czarny |
| Stopień ochrony IP: | IP20 |
13x19 Architektoniczne płytki gipsowe LED Profil wytłaczania
| Nazwa produktu: | Profil aluminiowy bez wykończenia |
|---|---|
| Kolor: | Srebrny/Biały/Czarny |
| Stopień ochrony IP: | IP20 |


