Wszystkie produkty
-
Pedro Soares da SilvaDostawa została dokonana w ramach pakietu, jakość zamówionego artykułu, osoba kontaktowa bardzo dobrze poinformowana o zamówionym artykule -
Levy ZobaczBardzo ładne światła, dotarły na czas, doskonała obsługa od sprzedawcy. -
Muhammad RizwanBardzo profesjonalnie!
Osoba kontaktowa :
George Gao
WhatsApp :
+8613912313066
słowa kluczowe [ 8mm led light ] mecz 67 produkty.
6000k 9,6W/M Led Strip Cob CRI>90 480Chips/M Led Flexible Dotless Strip Light
| napięcie: | DC24V |
|---|---|
| Moc (w): | 9,6 W/metr |
| Szerokość PCB: | 8 mm |
8mm 140LM/W Wysokiej Wydajności Elastyczne Lampy Neonowe 4,8w 64LED
| napięcie: | DC24V |
|---|---|
| Władza: | 4,8 W/metr |
| Szerokość PCB: | 8 mm |
2216 Elastyczna taśma LED Wysoki CRI > 90 8mm 120LED 24V Elastyczna taśma LED
| napięcie: | DC24V |
|---|---|
| Władza: | 9,6 W/metr |
| Szerokość PCB: | 8 mm |
320 Chips Cob Led Rgb 24V 9.6W Dot Free Cob LED Tape Light
| napięcie: | DC24V |
|---|---|
| Moc ((W): | 9,6 W/metr |
| Chipy LED/m: | Chipy 320 Led/M |
8mm 160LM/W Wysokiej Wydajności Elastyczna Ścieżka Led Ra90 SMD2835 80LED 6w Światło Ścieżkowe Led
| napięcie: | DC24V |
|---|---|
| Władza: | 6 W/metr |
| Szerokość PCB: | 8 mm |
160LM/W Ra90 Ultrabright Led Strip Komercyjny Led Strip Przemysłowy Led Strip
| napięcie: | DC24V |
|---|---|
| Władza: | 9,6 W/metr |
| LED Ilość/m: | 128 diod LED/m |
9.6W/M CCT Temperatura koloru Pas LED regulowany Elastyczny neon 2835 240LED/M
| napięcie: | 24V |
|---|---|
| Władza: | 9,6 W/metr |
| Klasa IP: | IP20/IP55/IP65/IP67 |
220v IP65 elastyczny pas LED 2835 120leds/M wysokonapięciowa wstążka LED
| napięcie: | 220 V |
|---|---|
| Władza: | 12 W/metr |
| Kwalifikacja IP: | IP65/IP67 |
8mm 12W Wysokiej Wydajności LED Strip 160LM/W Ra90 SMD2835 Led Strip 160LED
| napięcie: | DC24V |
|---|---|
| Władza: | 12 W/metr |
| Szerokość PCB: | 8 mm |
8 mm szerokości Lodowy Błękitny COB LED Strip DC24V Dot Free 10W/m Dot Free LED Strip
| Nazwa produktu: | Taśma LED COB |
|---|---|
| Szerokość PCB: | 8 mm |
| Władza: | 10W/M |


