Wszystkie produkty
-
Pedro Soares da SilvaDostawa została dokonana w ramach pakietu, jakość zamówionego artykułu, osoba kontaktowa bardzo dobrze poinformowana o zamówionym artykule -
Levy ZobaczBardzo ładne światła, dotarły na czas, doskonała obsługa od sprzedawcy. -
Muhammad RizwanBardzo profesjonalnie!
Osoba kontaktowa :
George Gao
WhatsApp :
+8613912313066
słowa kluczowe [ 8mm led light ] mecz 67 produkty.
DC24V COB LED Strip Light COB LED Strip Lights 8mm szerokość żółty kolor LED Strip
| Rozmiar produktu: | W 8mm. H 1.6mm. |
|---|---|
| Kolor: | Pomarańczowy |
| LED QTY: | 480 wiórów/m |
160LM/W Wysokiej wydajności LED taśma LED DC24V 80Leds/M 8mm szerokość 24v Led Strip Lights
| Inna usługa: | OEM i ODM, komunikacja jeden do jednego |
|---|---|
| Temperatura barwowa: | 2700/3000/3500/4000/6000k |
| Stopień ochrony IP: | IP20/IP55/IP65/IP67/IP68 |
DC24V bezpłatna taśma LED 8mm szerokość 528 LED/m 10W/m COB LED Strip
| Kwalifikacja IP: | IP20/IP65 |
|---|---|
| Szerokość PCB: | 8 mm |
| Temperatura pracy: | -20°C~+50°C |
DC24V Flexible LED Strip 8mm PCB Width 60 LEDs/M Wewnętrzny zewnętrzny LED Flexible Lighting Strip
| Szerokość PCB: | 8 mm |
|---|---|
| Watty: | 7,2 w/m |
| Kolor diody: | 1900/2300/2700/3000/3500/4000/5000/6000k |
98 diod LED/M szerokość 8 mm elastyczny taśma LED RA>90 SMD2835 taśma LED
| Nazwa produktu: | Elastyczny pasek LED |
|---|---|
| Watty: | 10,1 w/m |
| CRI: | Ra>90 |
160lm/W 8mm 128LED/M Wysokiej wydajności LED Strip 2835 CRI>90 DC24V Led Ribbon
| Rozmiar produktu: | 5000*8*1,5 mm |
|---|---|
| napięcie: | DC24V |
| LM/W: | 146~160lm/w |
Custom Service Led Tape Light CRI Ra 90 CRI 80 / CRI 95 Optional for Lighting Solutions
| CRI(Ra): | >90(CRI >80 / CRI >95 Optional) |
|---|---|
| Wattage: | 14W/M |
| Custom Service: | NO |
2535 8,33 mm Światło LED Strip 9.6W/M DC24V 120LEDs/M Elastyczny LED Strip
| LED QTY: | 120 diod LED/m |
|---|---|
| Temperatura pracy: | -20°C~+50°C |
| Jednostka cięcia: | 1 dioda LED/8,33 mm |
2000lm Lumen Flexible LED Strip 14W/M Wattage for Customizable and Commercial Applications
| IP Rating: | IP20/IP65/IP67/IP68 |
|---|---|
| Cuttable: | 6.25mm/unit |
| Lumen: | 2000lm |
14W/M Flexible LED Strip Custom Service and IP Rating of IP20/IP65/IP67/IP68 for Your Customer Requirements
| PCB: | 8MM |
|---|---|
| Light Source: | LED/2835 |
| Voltage: | 24V |


