Wszystkie produkty
-
Pedro Soares da SilvaDostawa została dokonana w ramach pakietu, jakość zamówionego artykułu, osoba kontaktowa bardzo dobrze poinformowana o zamówionym artykule -
Levy ZobaczBardzo ładne światła, dotarły na czas, doskonała obsługa od sprzedawcy. -
Muhammad RizwanBardzo profesjonalnie!
Osoba kontaktowa :
George Gao
WhatsApp :
+8613912313066
słowa kluczowe [ 8mm led light ] mecz 67 produkty.
70*57mm W górę w dół pośredni profil aluminiowy LED ze ścianą suchą dla oświetlenia w zatoce
| Nazwa produktu: | ledowy profil aluminiowy |
|---|---|
| Kolor: | Srebrny/Biały/Czarny |
| Stopień ochrony IP: | IP20 |
Strip do Strip dla 8mm 2PIN COB LED Strip
| Kolor obudowy: | Przezroczysty |
|---|---|
| Łatwa instalacja: | Zrób to sam, nie wymaga spawania |
| Opis: | Złącze dla 8mm 2PIN COB LED Strip |
8mm Szerokość 120LED/m DC24V regulowana temperatura koloru LED
| Rozmiar produktu: | 5000*8*1,5 mm |
|---|---|
| Temperatura koloru: | 2700k-6000k |
| napięcie: | DC24V |
8mm szerokość DC24V SMD2216 elastyczny pas LED 9,6W/M 120 LED/M światło taśmowe LED
| Wodoodporny: | IP20/IP65/IP67 |
|---|---|
| Szerokość PCB: | 8 mm |
| Temperatura przechowywania: | -40°C~+80°C |
2835 60LED/M 8mm elastyczny światło LED 24V 7.2W IP65 IP67 IP68 wodoodporny
| Lumen/m: | 510 ~ 660 |
|---|---|
| Typ diody LED: | SMD2835 |
| CCT: | 1900/2300/2700/3000/3500/4000/5000/6000k |
2835 Light Source Flexible LED Strip for 24V Voltage Installations
| Lumen: | 2000lm |
|---|---|
| PCB: | 8MM |
| Led Qty: | 160PCS/M |
24V białe światło LED w formie taśmy LED 4000K 8mm szerokość 480Chips/m Ra>90 światła LED
| Szerokość PCB: | 50 mm |
|---|---|
| Temperatura koloru: | 2700k/3000k/4000k/6500k |
| Kwalifikacja IP: | IP20/IP65/IP67 |
2 pin SMD LED Strip Connectors Przejrzysty obudowa Strip do Wire Connectors
| Łatwa instalacja: | Zrób to sam, nie wymaga spawania |
|---|---|
| Materiał produktu: | Miedź + PC |
| szpilka: | 2 szpilki |
Wysoka wydajność 130 lm/W COB LED Strip 10w/M 24V bez kropek LED Ribbon
| Kwalifikacja IP: | IP20/IP65/IP67 |
|---|---|
| Nazwa produktu: | Taśma LED COB |
| Typ diody LED: | KACZAN |
2835 DC24V Elastyczny pas LED 60LED/M Dostosować temperaturę koloru
| Władza: | 7,2 w/m |
|---|---|
| Długość życia: | 50 000 godzin |
| napięcie: | DC24V |


