Wszystkie produkty
-
Pedro Soares da SilvaDostawa została dokonana w ramach pakietu, jakość zamówionego artykułu, osoba kontaktowa bardzo dobrze poinformowana o zamówionym artykule -
Levy ZobaczBardzo ładne światła, dotarły na czas, doskonała obsługa od sprzedawcy. -
Muhammad RizwanBardzo profesjonalnie!
Osoba kontaktowa :
George Gao
WhatsApp :
+8613912313066
słowa kluczowe [ 8mm led light ] mecz 67 produkty.
IP20/IP65/IP67/IP68 Rated LED Flex Ribbon Cuttable Design of 6.25mm/unit for Versatile and Customizable Lighting
| CRI(Ra): | >90(CRI >80 / CRI >95 Optional) |
|---|---|
| PCB: | 8MM |
| Lumen: | 2000lm |
Wysokiej jakości SMD2835 120 LED elastyczny LED Strip 8mm 24V RA90 Led Tape Light
| napięcie: | prąd stały 24 V |
|---|---|
| Władza: | 14,4 W/metr |
| Szerokość PCB (mm): | 8 mm |
Światło 8mm Cob Strip Light 12V 24V 528 Chips 10W elastyczne światła LED
| napięcie: | DC12V |
|---|---|
| Moc ((W): | 10 W/metr |
| Chipy LED/m: | 528 chipów LED/M |
8mm SMD2835 Lampy LED 98Leds/M Elastyczne lampy LED
| napięcie: | DC24V |
|---|---|
| Moc (w): | 10,1 W/metr |
| Szerokość PCB: | 8 mm |
Elastyczna wstążka LED 48 V o długości 20 m. Biała, elastyczna taśma LED, wodoodporna
| napięcie: | DC48V |
|---|---|
| Władza: | 9,6 W/metr |
| Szerokość PCB (mm): | 8mm/10mm |
Flexible LED Strip 1 LEDs Per Cut 8mm 24V SMD2835 Led Cuttable Strip Lights
| napięcie: | 24v |
|---|---|
| Władza: | 9,6 W/metr |
| Kwalifikacja IP: | IP20/IP65/IP67 |
3 pin 10mm Przejrzysty SMD LED Strip Connectors PCB To Wire Szybkie połączenie
| Pakiet: | Torba PE + karton |
|---|---|
| Szerokość paska: | 10 mm |
| szpilka: | 3 kod PIN |
SMD 2835 60 diod LED / M 3000K Elastyczna taśma LED o szerokości 8 mm Ra90 Wodoodporna taśma LED
| napięcie: | DC24V |
|---|---|
| Władza: | 7,2 W/metr |
| Szerokość PCB: | 8 mm |
2835 2LED/Cut Mini Cut Cutable 24V Flexible Led Strip Lights
| napięcie: | 24v |
|---|---|
| Władza: | 9,6 W/metr |
| Kwalifikacja IP: | IP20/IP55/IP65/IP67 |
Profil aluminiowy LED o szerokości 8 mm Profil aluminiowy LED ze szczupłym paskiem
| Nazwa produktu: | Profil aluminiowy LED |
|---|---|
| Rozmiar produktu: | Dł. x 12,8 x 9 mm |
| Długość stojaka: | 2,5 m (wsparcie niestandardowe) |


