Wszystkie produkty
-
Pedro Soares da SilvaDostawa została dokonana w ramach pakietu, jakość zamówionego artykułu, osoba kontaktowa bardzo dobrze poinformowana o zamówionym artykule -
Levy ZobaczBardzo ładne światła, dotarły na czas, doskonała obsługa od sprzedawcy. -
Muhammad RizwanBardzo profesjonalnie!
Osoba kontaktowa :
George Gao
WhatsApp :
+8613912313066
słowa kluczowe [ smd led strip connector ] mecz 26 produkty.
3 pin 10mm Przejrzysty SMD LED Strip Connectors PCB To Wire Szybkie połączenie
| Pakiet: | Torba PE + karton |
|---|---|
| Szerokość paska: | 10 mm |
| szpilka: | 3 kod PIN |
2 szpilki 8mm SMD LED Strip Connectors Strip To Strip Quick Connector
| Opis: | Złącze dla 8mm 2 PIN SMD LED Strip |
|---|---|
| Funkcja: | Połączony |
| Materiał produktu: | Miedź + Plastik |
2 pin SMD LED Strip Connectors Przejrzysty obudowa Strip do Wire Connectors
| Łatwa instalacja: | Zrób to sam, nie wymaga spawania |
|---|---|
| Materiał produktu: | Miedź + PC |
| szpilka: | 2 szpilki |
3 PIN 10mm PCB do PCB SMD bez lutowania LED Strip Connector Przejrzyste
| Pakiet: | Torba PE + karton |
|---|---|
| Materiał: | Zestaw miedzi+plastik |
| Kolor obudowy: | Przezroczyste jasne |
5 pin RGBW LED Strip Connector Strip To Wire Free Solder Quick Connection
| szpilka: | 5 pinów |
|---|---|
| MOQ: | 100szt |
| Kolor obudowy: | Przezroczysty |
160LM/W Ra90 Ultrabright Led Strip Komercyjny Led Strip Przemysłowy Led Strip
| napięcie: | DC24V |
|---|---|
| Władza: | 9,6 W/metr |
| LED Ilość/m: | 128 diod LED/m |
8mm RGB LED Strip SMD3838 120 LED/M 17,3W 5m zmieniająca kolor taśma LED
| napięcie: | DC24V |
|---|---|
| Władza: | 12,2 W/metr |
| LED Ilość/m: | 120 diod LED/m |
Bez kropek Kolorowy Cob Rgb Rgbw Adresowalny LED Strip 784Chips/M 24V 12mm
| napięcie: | 24v |
|---|---|
| Władza: | 19,2 W/metr |
| Kwalifikacja IP: | IP20/IP55/IP65/IP67 |
SMD 2835 CCT Spunable Flexible LED Strip 8mm 24V Dual White LED Strip Lights
| napięcie: | DC24V |
|---|---|
| Władza: | 14,4 W/metr |
| Szerokość PCB (mm): | 8 mm |
4,5 mm wąska taśma LED COB 528 żetonów 4 W bezkropkowa dioda LED
| napięcie: | DC12V |
|---|---|
| Moc ((W): | 4 W/metr |
| Chipy LED/m: | 528 chipów LED/M |


