Wszystkie produkty
-
Pedro Soares da SilvaDostawa została dokonana w ramach pakietu, jakość zamówionego artykułu, osoba kontaktowa bardzo dobrze poinformowana o zamówionym artykule -
Levy ZobaczBardzo ładne światła, dotarły na czas, doskonała obsługa od sprzedawcy. -
Muhammad RizwanBardzo profesjonalnie!
Osoba kontaktowa :
George Gao
WhatsApp :
+8613912313066
słowa kluczowe [ smd led strip connector ] mecz 26 produkty.
RGBW RGB Led Strip Lights SMD5050 24V 60 LED/m LED Rope Light
| napięcie: | 24v |
|---|---|
| Władza: | 19,2 W/metr |
| Ocena IP: | IP20/IP55/IP65/IP67 |
Elastyczna wstążka LED 48 V o długości 20 m. Biała, elastyczna taśma LED, wodoodporna
| napięcie: | DC48V |
|---|---|
| Władza: | 9,6 W/metr |
| Szerokość PCB (mm): | 8mm/10mm |
5050 Woda biegnąca cyfrowa elastyczna paska LED 60 diod/M SPI Pixel LED elastyczna wstążka
| napięcie: | DC24V |
|---|---|
| Władza: | 14,4 W/metr |
| LED Ilość/m: | 60 diod LED/m |
20m Ultra Długie Stałe Prądy Elastyczna Lampy Lampy Lampy Lampy 24V 12mm Lampy Elastyczna Lampy
| napięcie: | 24v |
|---|---|
| Władza: | 9,6 W/metr |
| Kwalifikacja IP: | IP20/IP55/IP65/IP67 |
10mm CCT COB LED Strip Light 640Chips/M Dostosunkowalny biały regulowany LED Light Strip
| napięcie: | DC24V |
|---|---|
| Władza: | 12 W/metr |
| Szerokość PCB (mm): | 8 mm |
8mm SMD2835 Lampy LED 98Leds/M Elastyczne lampy LED
| napięcie: | DC24V |
|---|---|
| Moc (w): | 10,1 W/metr |
| Szerokość PCB: | 8 mm |
Flexible LED Strip 1 LEDs Per Cut 8mm 24V SMD2835 Led Cuttable Strip Lights
| napięcie: | 24v |
|---|---|
| Władza: | 9,6 W/metr |
| Kwalifikacja IP: | IP20/IP65/IP67 |
15M RGB LED Strip 48V RGBW Led Strip Lights Zmieniające kolor światło taśmowe
| napięcie: | DC48V |
|---|---|
| Rzeczywista moc (w/m): | 19,2 W/metr |
| Szerokość PCB: | 12 mm |
8mm 12W Wysokiej Wydajności LED Strip 160LM/W Ra90 SMD2835 Led Strip 160LED
| napięcie: | DC24V |
|---|---|
| Władza: | 12 W/metr |
| Szerokość PCB: | 8 mm |
10mm 15mm szerokość wysokiego światła elastyczny pas LED 19,2W 24V światło LED taśma
| napięcie: | DC24V |
|---|---|
| Władza: | 19,2 W/metr |
| Szerokość PCB: | 10mm / 15mm |


