Wszystkie produkty
-
Pedro Soares da SilvaDostawa została dokonana w ramach pakietu, jakość zamówionego artykułu, osoba kontaktowa bardzo dobrze poinformowana o zamówionym artykule -
Levy ZobaczBardzo ładne światła, dotarły na czas, doskonała obsługa od sprzedawcy. -
Muhammad RizwanBardzo profesjonalnie!
Osoba kontaktowa :
George Gao
WhatsApp :
+8613912313066
słowa kluczowe [ silicone neon strip 24v ] mecz 37 produkty.
10*10mm 3 boczne oświetlenie krawędzi LED Neon Light DC24V 5Meter Roll IP67
| Nazwa produktu: | Ściąg neonowy z silikonu |
|---|---|
| Wielkość produktu: | 10 ((W) * 10 ((H) * 5000 mm |
| Kąt wiązki: | 120° |
6*15mm 270° Zgięcie boczne Elastyczna paska neonowa IP67 24V
| Ocena IP: | IP67 |
|---|---|
| Wielkość produktu: | 6 ((W) * 15 ((H) * 5000 ((L) mm |
| Watty: | 9,6 W/m² |
16*16mm Top Bend Flexible Silicone Led Strip Rozwiązanie oświetlenia wewnętrznego i zewnętrznego
| Nazwa produktu: | Ściąg neonowy z silikonu |
|---|---|
| Kierunek gięcia: | Górny zakręt |
| Wielkość produktu: | 16(szer.)*16(wys.)*5000(dł.)mm |
D25mm Okrągłe światło neonowe LED 360° Okrągłe światło neonowe silikonowe
| napięcie: | 24v |
|---|---|
| Ocena IP: | IP67 |
| Moc (W/M): | 9,6 W (białe światło); 19,2 W (CCT) |
3D gięty LED Neon Flex 1616 Top Bend & Side Bend Neon Light Silicone Tube
| napięcie: | 24v |
|---|---|
| Kwalifikacja IP: | IP67 |
| Władza: | 7,2 w/m |
4 * 09mm Szczupły silikonowy pas neonowy z wycięciem 24V IP67 Neon Rope Light
| napięcie: | DC24V |
|---|---|
| Kwalifikacja IP: | IP67 |
| Rozmiar produktu (mm)): | 04(szer.)*10(wys.)*5000(dł.) |
Long-Lasting Solar Neon Strip 6-8 Hours Charging Time 10 Meters Length
| Warranty: | 5 Year |
|---|---|
| Color Temperature: | 2700-6500k |
| Charging Time: | 6-8 Hours |
Transform Your Garden into a Beautiful Paradise with Garden Solar Strip DC 12V/24V Input Voltage and 6-8 Hour Charging Time
| Input Voltage(V): | DC 12V/24V |
|---|---|
| Control Method: | Remote Control |
| Waterproof Rating: | IP67 |
20*20 Najwyższa emisja LED Flex IP67 DC24V Led Neon Flex Strip z rurą silikonową
| Nazwa produktu: | Ściąg neonowy z silikonu |
|---|---|
| Wielkość produkcji: | 20(szer.)*20(wys.)*5000(dł.)mm |
| Watty: | 9,6 W/m² |
Long-lasting Working Time 8-10 Hours Solar LED Strip with Silicone Material and Lithium-ion Battery Type
| Battery Type: | Lithium-ion |
|---|---|
| Waterproof Rating: | IP67 |
| Battery Capacity: | Customizable |


