Wszystkie produkty
-
Pedro Soares da SilvaDostawa została dokonana w ramach pakietu, jakość zamówionego artykułu, osoba kontaktowa bardzo dobrze poinformowana o zamówionym artykule -
Levy ZobaczBardzo ładne światła, dotarły na czas, doskonała obsługa od sprzedawcy. -
Muhammad RizwanBardzo profesjonalnie!
Osoba kontaktowa :
George Gao
WhatsApp :
+8613912313066
słowa kluczowe [ ip68 waterproof led strip ] mecz 13 produkty.
2835 60LED/M 8mm elastyczny światło LED 24V 7.2W IP65 IP67 IP68 wodoodporny
| Lumen/m: | 510 ~ 660 |
|---|---|
| Typ diody LED: | SMD2835 |
| CCT: | 1900/2300/2700/3000/3500/4000/5000/6000k |
98 diod LED/M szerokość 8 mm elastyczny taśma LED RA>90 SMD2835 taśma LED
| Nazwa produktu: | Elastyczny pasek LED |
|---|---|
| Watty: | 10,1 w/m |
| CRI: | Ra>90 |
10 mm szerokości DC24V elastyczny pasek LED 168LED/M Wysokiej gęstości pasek LED
| Nazwa produktu: | Elastyczny pasek LED |
|---|---|
| Władza: | 17.34w/m |
| Szerokość PCB: | 10 mm |
DC24V Flexible LED Strip 8mm PCB Width 60 LEDs/M Wewnętrzny zewnętrzny LED Flexible Lighting Strip
| Szerokość PCB: | 8 mm |
|---|---|
| Watty: | 7,2 w/m |
| Kolor diody: | 1900/2300/2700/3000/3500/4000/5000/6000k |
220 lm / W 180 diod DC24V Seria elastycznych taśm LED o wysokiej wydajności
| Możliwość ściemniania: | - Tak, tak. |
|---|---|
| Długość cięcia: | 9LED/50mm |
| Długość życia: | 50 000 godzin |
Silicone Material Solar LED Strip with 6-8 Hours Charging Time and Energy-Saving Remote Control Method
| Battery Capacity: | Customizable |
|---|---|
| Control Method: | Remote Control |
| Warranty: | 5 Year |
8-10 Hours Working Time Solar LED Strip with Silicone Material and Color Temperature of 2700-6500k
| Application: | Garden/Park |
|---|---|
| Charging Time: | 6-8 Hours |
| Working Time: | 8-10 Hours |
Słoneczne LED elastyczne paski 5mm szerokość 180 LED/M DC24V SMD2216 180 LED/M LED taśmy
| Lumen/m: | 650 ~ 715 |
|---|---|
| LED QTY: | 180 diod LED/m |
| Temperatura pracy: | -20°C~+50°C |
Long-Lasting Solar Neon Strip 6-8 Hours Charging Time 10 Meters Length
| Warranty: | 5 Year |
|---|---|
| Color Temperature: | 2700-6500k |
| Charging Time: | 6-8 Hours |
Long-lasting Ultrabright Solar Strip with Lithium-ion Battery and Silicone Material
| Material: | Silicone |
|---|---|
| Working Time: | 8-10 Hours |
| Application: | Garden/Park |


