Wszystkie produkty
-
Pedro Soares da SilvaDostawa została dokonana w ramach pakietu, jakość zamówionego artykułu, osoba kontaktowa bardzo dobrze poinformowana o zamówionym artykule -
Levy ZobaczBardzo ładne światła, dotarły na czas, doskonała obsługa od sprzedawcy. -
Muhammad RizwanBardzo profesjonalnie!
Osoba kontaktowa :
George Gao
WhatsApp :
+8613912313066
słowa kluczowe [ dream color led strip ] mecz 5 produkty.
Cyfrowy pas LED RGB DMX512 60LED/M 12mm 14.4W/M 5050 Dream Color Led Strip
| napięcie: | DC24V |
|---|---|
| Rzeczywista moc (w/m): | 14,4 W/metr |
| Ilość LED: | 60 diod LED/m |
Taśma LED sterująca DMX512 Dream Color 24V Programowalna taśma LED 5050 RGB
| Voltage: | DC24V |
|---|---|
| Rzeczywista moc (w/m): | 19,2 W/metr |
| Szerokość PCB: | 12 mm |
Cyfrowe adresowalne DMX RGB LED Strip Lights DC24V SMD5050 programowalny LED Strip
| Nazwa produktu: | Cyfrowy pas LED RGB |
|---|---|
| napięcie: | 24v |
| Rozmiar produktu: | W 12mm H 2.1mm L 5,000mm |
SPI COB LED Strip 13w/M RGBIC Digital LED Strip z szerokością 12 mm
| Nazwa produktu: | Taśma LED COB |
|---|---|
| Szerokość PCB: | 12 mm |
| Kwalifikacja IP: | IP20/IP65 |
14 klawiszy Mini LED Strip Controller Rf Wireless Remote Led Controller dla LED
| Napięcie wejściowe: | DC5-24V |
|---|---|
| Maksymalna liczba pikseli kontrolnych: | 2048 |
| Wsparcie układu scalonego: | WS2811, WS2812B |
1


