Wszystkie produkty
-
Pedro Soares da SilvaDostawa została dokonana w ramach pakietu, jakość zamówionego artykułu, osoba kontaktowa bardzo dobrze poinformowana o zamówionym artykule -
Levy ZobaczBardzo ładne światła, dotarły na czas, doskonała obsługa od sprzedawcy. -
Muhammad RizwanBardzo profesjonalnie!
Osoba kontaktowa :
George Gao
WhatsApp :
+8613912313066
słowa kluczowe [ custom led strip bedroom lighting ] mecz 9 produkty.
USB Custom LED Strip Magnetic Switch Oświetlenie szafki sypialni 4,8W/M
| napięcie: | 24V |
|---|---|
| Klasa IP: | IP20 |
| Moc (W/M): | 4.8 |
Zastosowanie baterii Zastosowanie paska LED z przełącznikiem magnetycznym oświetlenie szafy
| napięcie: | 24V |
|---|---|
| Klasa IP: | IP20 |
| Moc (W/M): | 4.8 |
2835 DC24V Elastyczny pas LED 60LED/M Dostosować temperaturę koloru
| Władza: | 7,2 w/m |
|---|---|
| Długość życia: | 50 000 godzin |
| napięcie: | DC24V |
160lm/W DC24V Wysokiej Wydajności Światło LED 128LED/M Biały kolor Światło LED
| Temperatura barwowa: | 2700/3000/3500/4000/6000k |
|---|---|
| Gwarancja: | 5 lat |
| Kąt wiązki: | 120° |
160lm/W 8mm 128LED/M Wysokiej wydajności LED Strip 2835 CRI>90 DC24V Led Ribbon
| Rozmiar produktu: | 5000*8*1,5 mm |
|---|---|
| napięcie: | DC24V |
| LM/W: | 146~160lm/w |
2535 8,33 mm Światło LED Strip 9.6W/M DC24V 120LEDs/M Elastyczny LED Strip
| LED QTY: | 120 diod LED/m |
|---|---|
| Temperatura pracy: | -20°C~+50°C |
| Jednostka cięcia: | 1 dioda LED/8,33 mm |
SPI COB LED Strip 13w/M RGBIC Digital LED Strip z szerokością 12 mm
| Nazwa produktu: | Taśma LED COB |
|---|---|
| Szerokość PCB: | 12 mm |
| Kwalifikacja IP: | IP20/IP65 |
160LM/W Wysokiej wydajności LED taśma LED DC24V 80Leds/M 8mm szerokość 24v Led Strip Lights
| Inna usługa: | OEM i ODM, komunikacja jeden do jednego |
|---|---|
| Temperatura barwowa: | 2700/3000/3500/4000/6000k |
| Stopień ochrony IP: | IP20/IP55/IP65/IP67/IP68 |
Słoneczne LED elastyczne paski 5mm szerokość 180 LED/M DC24V SMD2216 180 LED/M LED taśmy
| Lumen/m: | 650 ~ 715 |
|---|---|
| LED QTY: | 180 diod LED/m |
| Temperatura pracy: | -20°C~+50°C |
1


