Wszystkie produkty
-
Pedro Soares da SilvaDostawa została dokonana w ramach pakietu, jakość zamówionego artykułu, osoba kontaktowa bardzo dobrze poinformowana o zamówionym artykule -
Levy ZobaczBardzo ładne światła, dotarły na czas, doskonała obsługa od sprzedawcy. -
Muhammad RizwanBardzo profesjonalnie!
Osoba kontaktowa :
George Gao
WhatsApp :
+8613912313066
słowa kluczowe [ addressable led strip 19 2w ] mecz 3 produkty.
Taśma LED sterująca DMX512 Dream Color 24V Programowalna taśma LED 5050 RGB
| Voltage: | DC24V |
|---|---|
| Rzeczywista moc (w/m): | 19,2 W/metr |
| Szerokość PCB: | 12 mm |
Bez kropek Kolorowy Cob Rgb Rgbw Adresowalny LED Strip 784Chips/M 24V 12mm
| napięcie: | 24v |
|---|---|
| Władza: | 19,2 W/metr |
| Kwalifikacja IP: | IP20/IP55/IP65/IP67 |
Elastyczny panel LED RGB+W LED Strip IP20 24V 240mm szerokość Led Background Lighting
| Temperatura koloru: | RGB+W |
|---|---|
| Rozmiar produktu: | W 12mm H 2.1mm L 5,000mm |
| Długość cięcia: | 34,2 mm |
1


