Wszystkie produkty
-
Pedro Soares da SilvaDostawa została dokonana w ramach pakietu, jakość zamówionego artykułu, osoba kontaktowa bardzo dobrze poinformowana o zamówionym artykule -
Levy ZobaczBardzo ładne światła, dotarły na czas, doskonała obsługa od sprzedawcy. -
Muhammad RizwanBardzo profesjonalnie!
Osoba kontaktowa :
George Gao
WhatsApp :
+8613912313066
słowa kluczowe [ 8mm cob led strip ] mecz 15 produkty.
DC24V COB LED Strip Light COB LED Strip Lights 8mm szerokość żółty kolor LED Strip
| Rozmiar produktu: | W 8mm. H 1.6mm. |
|---|---|
| Kolor: | Pomarańczowy |
| LED QTY: | 480 wiórów/m |
10mm CCT COB LED Strip Light 640Chips/M Dostosunkowalny biały regulowany LED Light Strip
| napięcie: | DC24V |
|---|---|
| Władza: | 12 W/metr |
| Szerokość PCB (mm): | 8 mm |
Strip do Strip dla 8mm 2PIN COB LED Strip
| Kolor obudowy: | Przezroczysty |
|---|---|
| Łatwa instalacja: | Zrób to sam, nie wymaga spawania |
| Opis: | Złącze dla 8mm 2PIN COB LED Strip |
8 mm szerokości Lodowy Błękitny COB LED Strip DC24V Dot Free 10W/m Dot Free LED Strip
| Nazwa produktu: | Taśma LED COB |
|---|---|
| Szerokość PCB: | 8 mm |
| Władza: | 10W/M |
Wysoka wydajność 130 lm/W COB LED Strip 10w/M 24V bez kropek LED Ribbon
| Kwalifikacja IP: | IP20/IP65/IP67 |
|---|---|
| Nazwa produktu: | Taśma LED COB |
| Typ diody LED: | KACZAN |
CRI90 24VDC COB LED Strip 2700K - 6000K CCT regulowalny 608 chipów/M 8mm taśma LED
| napięcie: | 24v |
|---|---|
| Władza: | 12 W/metr |
| Kwalifikacja IP: | IP20/IP55/IP65/IP67 |
24V białe światło LED w formie taśmy LED 4000K 8mm szerokość 480Chips/m Ra>90 światła LED
| Szerokość PCB: | 50 mm |
|---|---|
| Temperatura koloru: | 2700k/3000k/4000k/6500k |
| Kwalifikacja IP: | IP20/IP65/IP67 |
Bezpłatne spawanie 2 pinów LED Strip Connector z przejrzystym jasnym kolorem obudowy
| Szerokość paska: | 8 mm |
|---|---|
| Opis: | Złącze do paska świetlnego 8 mm COB |
| szpilka: | 2 szpilki |
2 pin SMD LED Strip Connectors Przejrzysty obudowa Strip do Wire Connectors
| Łatwa instalacja: | Zrób to sam, nie wymaga spawania |
|---|---|
| Materiał produktu: | Miedź + PC |
| szpilka: | 2 szpilki |
320 Chips Cob Led Rgb 24V 9.6W Dot Free Cob LED Tape Light
| napięcie: | DC24V |
|---|---|
| Moc ((W): | 9,6 W/metr |
| Chipy LED/m: | Chipy 320 Led/M |


