Wszystkie produkty
-
Pedro Soares da SilvaDostawa została dokonana w ramach pakietu, jakość zamówionego artykułu, osoba kontaktowa bardzo dobrze poinformowana o zamówionym artykule -
Levy ZobaczBardzo ładne światła, dotarły na czas, doskonała obsługa od sprzedawcy. -
Muhammad RizwanBardzo profesjonalnie!
Osoba kontaktowa :
George Gao
WhatsApp :
+8613912313066
słowa kluczowe [ 4 x 8mm led neon strips ] mecz 3 produkty.
4*8mm silikonowy neon strzałkowy widok boczny 24V IP67 Led neon liny światło
| napięcie: | DC24V |
|---|---|
| Ocena IP: | IP67 |
| Władza: | 9,6 W/m² |
8mm 140LM/W Wysokiej Wydajności Elastyczne Lampy Neonowe 4,8w 64LED
| napięcie: | DC24V |
|---|---|
| Władza: | 4,8 W/metr |
| Szerokość PCB: | 8 mm |
9.6W/M CCT Temperatura koloru Pas LED regulowany Elastyczny neon 2835 240LED/M
| napięcie: | 24V |
|---|---|
| Władza: | 9,6 W/metr |
| Klasa IP: | IP20/IP55/IP65/IP67 |
1


