Wszystkie produkty
-
Pedro Soares da SilvaDostawa została dokonana w ramach pakietu, jakość zamówionego artykułu, osoba kontaktowa bardzo dobrze poinformowana o zamówionym artykule -
Levy ZobaczBardzo ładne światła, dotarły na czas, doskonała obsługa od sprzedawcy. -
Muhammad RizwanBardzo profesjonalnie!
Osoba kontaktowa :
George Gao
WhatsApp :
+8613912313066
słowa kluczowe [ 12v led power supply ] mecz 20 produkty.
12V 24V 35W Przełącznik zasilanie LED dla światła LED IP20 wewnętrzny sterownik LED
| Wyprodukuj nazwę: | Zasilacz LED |
|---|---|
| Rozmiar (mm): | 99 (L) * 82 ((W) * 30 ((H) |
| Napięcie wejściowe: | 85~264 V AC |
Kierowca LED 12V 24V 75W AC do DC Stałe napięcie LED Zasilanie LED Do wnętrza światła LED
| Nazwa produktu: | Zasilacz LED |
|---|---|
| Rozmiar produktu: | 99(dł.)*97(szer.)*30(wys.) |
| Napięcie wejściowe: | 85~264 V AC |
12V 24V 50W Przełącznik zasilanie LED dla światła LED IP20 wewnętrzny sterownik LED
| Wyprodukuj nazwę: | Zasilacz LED |
|---|---|
| Rozmiar (mm): | 99 (L) * 82 ((W) * 30 ((H) |
| Napięcie wejściowe: | 85~264 V AC |
150W zasilacz przenośny dla światła LED 12V 24V LED transformator
| Nazwa produktu: | Zasilacz LED |
|---|---|
| Rozmiar (mm): | 159 (dł.)*97(szer.)*30(wys.) |
| Gwarancja: | 3 lata |
100W LED Strip Light AC to DC12V 24V Adapter sterownika zasilania przełącznika
| Nazwa produktu: | Zasilacz LED |
|---|---|
| Rozmiar produktu: | 129(dł.)*97(szer.)*30(wys.) |
| Napięcie wejściowe: | 85~264 V AC |
3 przyciski Mini LED Strip Controller Wireless Rgb dla WS2811 WS2812 DC5 do 12V
| Władza: | Akumulator 27A/12V |
|---|---|
| Wymiar: | 85x85x12mm |
| Zgodny: | Seria SMDD2835 |
Versatile Free-cut Solar Strip with Adjustable Color Temperature of 2700-6500k and DC 12V/24V Input Voltage
| Control Method: | Remote Control |
|---|---|
| Battery Type: | Lithium-ion |
| Charging Time: | 6-8 Hours |
Transform Your Garden into a Beautiful Paradise with Garden Solar Strip DC 12V/24V Input Voltage and 6-8 Hour Charging Time
| Input Voltage(V): | DC 12V/24V |
|---|---|
| Control Method: | Remote Control |
| Waterproof Rating: | IP67 |
Silicone Material Solar LED Strip with 6-8 Hours Charging Time and Energy-Saving Remote Control Method
| Battery Capacity: | Customizable |
|---|---|
| Control Method: | Remote Control |
| Warranty: | 5 Year |
LED Wall Washer Strip with SMD 3030 40 LEDs/m and Top-notch Color Rendering Index 80
| Ilość LED: | 40 diod LED/m |
|---|---|
| Materiał produktu: | TPU |
| napięcie wejściowe: | DC 12V/24V |


