Wszystkie produkty
-
Pedro Soares da SilvaDostawa została dokonana w ramach pakietu, jakość zamówionego artykułu, osoba kontaktowa bardzo dobrze poinformowana o zamówionym artykule -
Levy ZobaczBardzo ładne światła, dotarły na czas, doskonała obsługa od sprzedawcy. -
Muhammad RizwanBardzo profesjonalnie!
Osoba kontaktowa :
George Gao
WhatsApp :
+8613912313066
słowa kluczowe [ 10mm rgbw led strip lights ] mecz 4 produkty.
10mm 5m rGB Led Strip Lights 24V 60LEDs/M 14.4W LED Tape Zmiana koloru
| napięcie: | DC24V |
|---|---|
| Władza: | 14,4 W/metr |
| Szerokość PCB: | 10 mm |
Taśma LED SPI Digital SMD 5050 RGB DC24V 14,4 W 10 mm Taśma LED RGBIC
| napięcie: | DC24V |
|---|---|
| Władza: | 14,4 W/metr |
| Szerokość PCB: | 10 mm |
10*20mm Widok boczny Silicone Neon Strip Dekoracyjne zewnętrzne IP67 Led Neon Lights
| napięcie: | DC24V |
|---|---|
| Ocena IP: | IP67 |
| Moc (W/M): | 9.6W(White Light); 9,6 W (białe światło); 19.2W(CCT) ; 19,2 W (CCT); |
10*10mm silikonowy pas neonowy kwadratowy 3 strony oświetlenie emitujące Ra90 IP67 wodoodporny pas neonowy
| napięcie: | 12V |
|---|---|
| Władza: | 14.4W/M |
| Ocena IP: | IP65 |
1


