Wszystkie produkty
-
Pedro Soares da SilvaDostawa została dokonana w ramach pakietu, jakość zamówionego artykułu, osoba kontaktowa bardzo dobrze poinformowana o zamówionym artykule -
Levy ZobaczBardzo ładne światła, dotarły na czas, doskonała obsługa od sprzedawcy. -
Muhammad RizwanBardzo profesjonalnie!
Osoba kontaktowa :
George Gao
WhatsApp :
+8613912313066
słowa kluczowe [ surface mounted led linear ] mecz 16 produkty.
19*11mm LED Liniowe światło trójstronne w pomieszczeniach wewnętrznych
| Nazwa produktu: | Profil aluminiowy LED |
|---|---|
| Kolor: | Srebrny/Biały/Czarny |
| Rozmiar produktu: | 19,5(szer.)*19,5(wys.)*2500(dł.) |
73*30mm Liniowe urządzenia oświetleniowe Profil aluminiowy LED 2M do oświetlenia architektonicznego sufitu
| Nazwa produktu: | Profil aluminiowy LED z wgłębieniem |
|---|---|
| Kolor: | Srebrny/Biały/Czarny |
| Stopień ochrony IP: | IP20 |
16mm Szafka Liniowe Stropne Światło 45 stopni Led Aluminiowy Profil kanału narożnego
| Nazwa produktu: | Profil aluminiowy |
|---|---|
| Kolor: | Srebrny/Biały/Czarny |
| Stopień ochrony IP: | IP20 |
6m 12m Nowe oświetlenie liniowe z światłami spotami do oświetlenia akcentów
| napięcie: | 24v |
|---|---|
| Długość produktu (mm): | 6M / 12M |
| Kwalifikacja IP: | IP20 |
35*96mm Profil aluminiowy LED Architektoniczne oświetlenie
| Nazwa produktu: | Profil aluminiowy LED |
|---|---|
| Kolor: | Srebrny/Biały/Czarny |
| Stopień ochrony IP: | IP20 |
5mm 6W/M COB Lampy LED CRI>90 504Chips/M Nie-Punktowe Lampy Flexible
| napięcie: | DC24V |
|---|---|
| Moc ((W): | 6 W/metr |
| Szerokość PCB: | 5 mm |


