Wszystkie produkty
-
Pedro Soares da SilvaDostawa została dokonana w ramach pakietu, jakość zamówionego artykułu, osoba kontaktowa bardzo dobrze poinformowana o zamówionym artykule -
Levy ZobaczBardzo ładne światła, dotarły na czas, doskonała obsługa od sprzedawcy. -
Muhammad RizwanBardzo profesjonalnie!
Osoba kontaktowa :
George Gao
WhatsApp :
+8613912313066
słowa kluczowe [ rgb cct led light strips ] mecz 40 produkty.
Wysokiej jakości 12mm DC24V 288LED/m 5-kolorowe światło LED RGB+2700K-6000K
| napięcie: | DC24V |
|---|---|
| Rzeczywista moc (w/m): | 19,2 W/metr |
| Szerokość PCB: | 12 mm |
12mm RGB CCT COB LED Strip DC 24V RGB LED Strip Dot Free RGBWW Light Tape
| Temperatura koloru: | RGB+CCT |
|---|---|
| Pakiet: | 5m/rolka |
| Nazwa produktu: | Taśma LED RGB |
12mm RGB Led Strip SMD 5050 RGB CCT Regulowalny LED Strip Light Multi Color
| napięcie: | 24v |
|---|---|
| Władza: | 19,2 W/metr |
| Kwalifikacja IP: | IP20/IP55/IP65/IP67 |
6*15mm 270° Zgięcie boczne Elastyczna paska neonowa IP67 24V
| Ocena IP: | IP67 |
|---|---|
| Wielkość produktu: | 6 ((W) * 15 ((H) * 5000 ((L) mm |
| Watty: | 9,6 W/m² |
30mm szerokość Top Bend LED Silicone Light Strip IP67 z CCT 2300K/2700K/3000K/4000K/6500K
| Gwarancja: | 3 lata |
|---|---|
| napięcie: | 24v |
| CZK: | 2300 K/ 2700 K/ 3000 K/ 4000 K/ 6500 K |
Taśma LED RGB COB 768 chipów / M 10 mm 14 W / M Kolorowa dioda LED bez kropek
| napięcie: | DC24V |
|---|---|
| Władza: | 14 W/metr |
| Rozmiar produktu (mm)): | 5000*10*2.7mm |
6 mm szerokości DC24V Cienkie paski LED 168 LED/M Elastyczne paski LED
| napięcie: | DC24V |
|---|---|
| CCT: | 1900/2300/2700/3000/3500/4000/5000/6000k |
| Szerokość PCB: | 6 mm |
Elastyczna lampa LED 2700K-6500K CCT Led Strip
| Nazwa produktu: | Pas LED regulowany temperaturą koloru |
|---|---|
| LED QTY: | 400 diod LED/PCS |
| Watty: | 50 w/szt |
13*13mm Neonowa Rurka Trzy Strony Wydzielająca IP67 wodoodporny Światło LED Silicone
| napięcie: | DC24V |
|---|---|
| Władza: | 9.6w/m(white light) ; 9,6 w/m (światło białe); 16.2w/m(CCT); 16,2 w/m (CCT); |
| Ocena IP: | IP67 |
10mm 3 PIN COB LED Strip Connectors CCT LED Strip PCB To PCB Connectors
| Łatwa instalacja: | Zrób to sam, nie wymaga spawania |
|---|---|
| Kolor obudowy: | Przezroczysty |
| Funkcja: | Połączony |


