Wszystkie produkty
-
Pedro Soares da SilvaDostawa została dokonana w ramach pakietu, jakość zamówionego artykułu, osoba kontaktowa bardzo dobrze poinformowana o zamówionym artykule -
Levy ZobaczBardzo ładne światła, dotarły na czas, doskonała obsługa od sprzedawcy. -
Muhammad RizwanBardzo profesjonalnie!
Osoba kontaktowa :
George Gao
WhatsApp :
+8613912313066
słowa kluczowe [ rgb cct led light strips ] mecz 40 produkty.
D25mm Okrągłe światło neonowe LED 360° Okrągłe światło neonowe silikonowe
| napięcie: | 24v |
|---|---|
| Ocena IP: | IP67 |
| Moc (W/M): | 9,6 W (białe światło); 19,2 W (CCT) |
8mm Szerokość 120LED/m DC24V regulowana temperatura koloru LED
| Rozmiar produktu: | 5000*8*1,5 mm |
|---|---|
| Temperatura koloru: | 2700k-6000k |
| napięcie: | DC24V |
2835 60LED/M 8mm elastyczny światło LED 24V 7.2W IP65 IP67 IP68 wodoodporny
| Lumen/m: | 510 ~ 660 |
|---|---|
| Typ diody LED: | SMD2835 |
| CCT: | 1900/2300/2700/3000/3500/4000/5000/6000k |
10*10mm Ra90 silikonowy pas neonowy IP67 wodoodporny LED z wysokim poziomem emisji
| Nazwa produktu: | Ściąg neonowy z silikonu |
|---|---|
| napięcie: | 24v |
| Ocena IP: | IP67 |
6mm silikonowy pas neonowy Cienka struktura łukowa iP67 Dekoracyjne oświetlenie zewnętrzne
| napięcie: | DC24V |
|---|---|
| Ocena IP: | IP67 |
| Rozmiar produktu (mm)): | 06(szer.)*13(wys.)*5000(dł.) |
20*20mm Strona emitująca IP67 Światło nieonowe silikonowe Ra90 wodoodporne oświetlenie zewnętrzne
| napięcie: | 24v |
|---|---|
| Władza: | 9.6W ; 9,6 W; 19.2W ; 19,2 W; 14.4W; 14,4 W; 19.2W; |
| Ocena IP: | IP67 |
12 * 25 mm silikonowy pasek neonowy 24 V IP67 IP68 Ra90 Lamomo Led Neon Flex
| napięcie: | 24v |
|---|---|
| Władza: | 9.6w/m(white light) ; 9,6 w/m (światło białe); 19.2w/m(CCT RGBW);14.4w/m(RGB); |
| Ocena IP: | IP67 / IP68 |
16*16mm Top Bend Flexible Silicone Led Strip Rozwiązanie oświetlenia wewnętrznego i zewnętrznego
| Nazwa produktu: | Ściąg neonowy z silikonu |
|---|---|
| Kierunek gięcia: | Górny zakręt |
| Wielkość produktu: | 16(szer.)*16(wys.)*5000(dł.)mm |
320 Chips Cob Led Rgb 24V 9.6W Dot Free Cob LED Tape Light
| napięcie: | DC24V |
|---|---|
| Moc ((W): | 9,6 W/metr |
| Chipy LED/m: | Chipy 320 Led/M |
Połącznik bez lutowania 3 PIN dla elastycznych łączy spawalniczych ze sznurkiem LED do PCB bez drutu
| Rodzaj pozycji: | PCB do przewodu |
|---|---|
| Zastosowanie: | Wykorzystanie dla 3pin 10mm IP20 CCT SMD LED Strip |
| Funkcja: | Połączony |


