Wszystkie produkty
-
Pedro Soares da SilvaDostawa została dokonana w ramach pakietu, jakość zamówionego artykułu, osoba kontaktowa bardzo dobrze poinformowana o zamówionym artykule -
Levy ZobaczBardzo ładne światła, dotarły na czas, doskonała obsługa od sprzedawcy. -
Muhammad RizwanBardzo profesjonalnie!
Osoba kontaktowa :
George Gao
WhatsApp :
+8613912313066
słowa kluczowe [ rgb cct led light strips ] mecz 40 produkty.
2835 DC24V Elastyczny pas LED 60LED/M Dostosować temperaturę koloru
| Władza: | 7,2 w/m |
|---|---|
| Długość życia: | 50 000 godzin |
| napięcie: | DC24V |
12*20mm IP67 Silicone Neon Strip 24V 5M Side Bend LED Neon Flex
| Nazwa produktu: | Ściąg neonowy z silikonu |
|---|---|
| Wielkość produktu: | 12 ((W) * 20 ((H) * 5000 ((L) mm |
| Watty: | 9,6 W/m² |
2535 8,33 mm Światło LED Strip 9.6W/M DC24V 120LEDs/M Elastyczny LED Strip
| LED QTY: | 120 diod LED/m |
|---|---|
| Temperatura pracy: | -20°C~+50°C |
| Jednostka cięcia: | 1 dioda LED/8,33 mm |
Wysoka wydajność 130 lm/W COB LED Strip 10w/M 24V bez kropek LED Ribbon
| Kwalifikacja IP: | IP20/IP65/IP67 |
|---|---|
| Nazwa produktu: | Taśma LED COB |
| Typ diody LED: | KACZAN |
Zmiana koloru 24V Wysoka gęstość 24V RGB+W COB LED Strip RGBW LED Tape
| Nazwa produktu: | Taśma LED RGBW COB |
|---|---|
| Długość życia: | 50 000 godz |
| Władza: | 16 W/m |
Taśma LED SPI Digital SMD 5050 RGB DC24V 14,4 W 10 mm Taśma LED RGBIC
| napięcie: | DC24V |
|---|---|
| Władza: | 14,4 W/metr |
| Szerokość PCB: | 10 mm |
16*16mm Strona emitująca IP67 wodoodporny silikonowy światło neonowe 24V LED Neon Flex
| napięcie: | 24v |
|---|---|
| Władza: | 9.6W(White Light); 9,6 W (białe światło); 19.2W(CCT); 19,2 W (CCT); 1 |
| Ocena IP: | IP67 |
30*20mm elastyczny silikonowy pas neonowy IP67 24V LED Neon Light Oświetlenie zewnętrzne
| napięcie: | DC24V |
|---|---|
| Ocena IP: | IP67 |
| Rozmiar produktu (mm)): | 30(szer.)*20(wys.)*5000(dł.) |
12*12mm Najwyższa emisja IP67 silikonowa paska neonowa DC24V LED Neon Light
| Nazwa produktu: | Ściąg neonowy z silikonu |
|---|---|
| Wielkość produktu: | 12 ((W) * 12 ((H) * 5000 ((L) |
| CZK: | 2300 K/ 2700 K/ 3000 K/ 4000 K/ 5000 K/6000 K |
6mm cienki silikonowy pasek neonowy 24V RA 90 zgięty bocznie elastyczny pasek LED taśma neonowa
| napięcie: | 24v |
|---|---|
| Ocena IP: | IP67 |
| Władza: | 9,6 W (białe światło); 16,2 W (CCT); 12,2 W (RGB) |


