Wszystkie produkty
-
Pedro Soares da SilvaDostawa została dokonana w ramach pakietu, jakość zamówionego artykułu, osoba kontaktowa bardzo dobrze poinformowana o zamówionym artykule -
Levy ZobaczBardzo ładne światła, dotarły na czas, doskonała obsługa od sprzedawcy. -
Muhammad RizwanBardzo profesjonalnie!
Osoba kontaktowa :
George Gao
WhatsApp :
+8613912313066
słowa kluczowe [ rgb cct led light strips ] mecz 40 produkty.
10mm RGB LED Strip 168LED/M 24V 5m 3838 Strip LED zmieniający kolor
| napięcie: | DC24V |
|---|---|
| Władza: | 17,3 W/metr |
| Szerokość PCB: | 10 mm |
Bezpunktowe paski LED RGB+CCT COB 840Chips/M RGB+ 3000 - 6000K 21W/M
| napięcie: | 24v |
|---|---|
| Władza: | 21 W/metr |
| Kwalifikacja IP: | IP20/IP55/IP65/IP67 |
Elastyczne światła ścienne LED RGB IP65 15° 35° 45° 60° Led Linear Light
| napięcie: | DC24V |
|---|---|
| Rzeczywista moc (w/m): | 18 W/metr |
| Ilość LED: | 56 diod LED/m |
16 * 16 mm silikonowy pasek neonowy Ip67 Ip68 12 w / M górny zakręt 24 V neonowy pasek świetlny
| napięcie: | 24v |
|---|---|
| Władza: | 12 W/metr |
| Rozmiar produktu (mm)): | 16(szer.)*16(wys.)*5000(dł.) |
20*14mm Neonowa rurka silikonowa LED z górnym zagięciem 24V IP67 Silikonowy pasek neonowy
| napięcie: | 24v |
|---|---|
| Władza: | 9.6w/m(white light) ; 9,6 w/m (światło białe); 16w/m(RGBW); 16 w/m (RGBW); |
| Ocena IP: | IP67 |
Elastyczna taśma LED COB RGBCCT DC24V
| Ilość diod LED: | 840 żetonów/M |
|---|---|
| Temperatura pracy: | -20°C~+50°C |
| Szerokość PCB: | 12mm |
10 mm pas LED o temperaturze koloru DC24V 2700K-6500K COB Pas LED dostosowywalny
| Temperatura koloru: | 2700K-6500K |
|---|---|
| CRI: | Ra>90 |
| napięcie: | DC24V |
20*20 Najwyższa emisja LED Flex IP67 DC24V Led Neon Flex Strip z rurą silikonową
| Nazwa produktu: | Ściąg neonowy z silikonu |
|---|---|
| Wielkość produkcji: | 20(szer.)*20(wys.)*5000(dł.)mm |
| Watty: | 9,6 W/m² |
6*15mm LED Silicone Neon Strip Light Flex W kształcie zakrzywionego IP65 IP67 Elastyczny
| Władza: | 9,6 W/M |
|---|---|
| Źródło światła: | LED |
| Ocena IP: | IP67 |
10*10mm 3 boczne oświetlenie krawędzi LED Neon Light DC24V 5Meter Roll IP67
| Nazwa produktu: | Ściąg neonowy z silikonu |
|---|---|
| Wielkość produktu: | 10 ((W) * 10 ((H) * 5000 mm |
| Kąt wiązki: | 120° |


