Wszystkie produkty
-
Pedro Soares da SilvaDostawa została dokonana w ramach pakietu, jakość zamówionego artykułu, osoba kontaktowa bardzo dobrze poinformowana o zamówionym artykule -
Levy ZobaczBardzo ładne światła, dotarły na czas, doskonała obsługa od sprzedawcy. -
Muhammad RizwanBardzo profesjonalnie!
Osoba kontaktowa :
George Gao
WhatsApp :
+8613912313066
słowa kluczowe [ oem led strip light aluminium profile ] mecz 33 produkty.
51*34mm Ściana LED Sprzątanie spódniczki Płytka podłogowa LED Profil aluminiowy Liniowy
| Nazwa produktu: | Profil aluminiowy LED |
|---|---|
| Kolor: | Srebrny/Biały/Czarny |
| Stopień ochrony IP: | IP20 |
12mm 4610lm/M Wysokiej wydajności LED taśma LED wysokiej jasności Led 34W/M 256LED/M
| napięcie: | 24V |
|---|---|
| Władza: | 34 W/metr |
| Klasa IP: | IP20/IP55/IP65/IP67 |
33*19mm Wgniecony ściany suchej gipsowy gipsowy profil aluminiowy do taśmy LED
| Nazwa produktu: | Profil aluminiowy LED bez wykończenia |
|---|---|
| Kolor: | Srebrny/Biały/Czarny |
| Stopień ochrony IP: | IP20 |
16*10mm Led Aluminium Profile Ceiling Decorative Led Profile Channel do oświetlenia domowego
| Nazwa produktu: | Profil aluminiowy LED |
|---|---|
| Kolor: | Srebrny/Biały/Czarny |
| Stopień ochrony IP: | IP20 |
5 mm szerokości elastyczny pas LED 24V 160LED/M 14W do oświetlenia w pomieszczeniach
| napięcie: | 24v |
|---|---|
| Władza: | 14 W/metr |
| Kwalifikacja IP: | IP20/IP55/IP65/IP67 |
Profil aluminiowy LED 8*12 mm z dyfuzorem PC do oświetlenia szaf
| Nazwa produktu: | ledowy profil aluminiowy |
|---|---|
| Kolor: | Srebrny/Biały/Czarny |
| Stopień ochrony IP: | IP20 |
30*16mm Światło ścienne Liniowe Ściany suche LED Aluminiowy Profil Architektoniczne Oświetlenie
| Nazwa produktu: | Profil aluminiowy bez wykończenia |
|---|---|
| Rozmiar produktu: | 30(szer.)*15,4(wys.)*2000(dł.) |
| Kolor: | Srebrny/Biały/Czarny |
70*57mm W górę w dół pośredni profil aluminiowy LED ze ścianą suchą dla oświetlenia w zatoce
| Nazwa produktu: | ledowy profil aluminiowy |
|---|---|
| Kolor: | Srebrny/Biały/Czarny |
| Stopień ochrony IP: | IP20 |
23*20mm Profil liniowy LED bez wycięć z gipsu aluminium
| Nazwa produktu: | Profil aluminiowy bez wykończenia |
|---|---|
| Kolor: | Srebrny/Biały/Czarny |
| Stopień ochrony IP: | IP20 |
16*14mm Bezszwowe Światło ścienne gipsowe bez obróbki ściany suchej LED Profil aluminium
| Nazwa produktu: | Profil aluminiowy bez wykończenia |
|---|---|
| Kolor: | Srebrny/Biały/Czarny |
| Stopień ochrony IP: | IP20 |


