Wszystkie produkty
-
Pedro Soares da SilvaDostawa została dokonana w ramach pakietu, jakość zamówionego artykułu, osoba kontaktowa bardzo dobrze poinformowana o zamówionym artykule -
Levy ZobaczBardzo ładne światła, dotarły na czas, doskonała obsługa od sprzedawcy. -
Muhammad RizwanBardzo profesjonalnie!
Osoba kontaktowa :
George Gao
WhatsApp :
+8613912313066
słowa kluczowe [ bright led strip lights ] mecz 72 produkty.
Zestawialne białe CCT regulowane 2700K-6000K 2835 140LED/m 19.2W LED elastyczne światło LED
| napięcie: | 24v |
|---|---|
| Władza: | 19,2 W/metr |
| Kwalifikacja IP: | IP20/IP55/IP65/IP67 |
12mm RGBW LED Lights COB 24V bezszwodowa taśma LED dla Twojej przestrzeni
| Szerokość PCB: | 12 mm |
|---|---|
| Gwarancja: | 3 lata |
| Kąt wiązki: | 120° |
5mm 6W/M COB Lampy LED CRI>90 504Chips/M Nie-Punktowe Lampy Flexible
| napięcie: | DC24V |
|---|---|
| Moc ((W): | 6 W/metr |
| Szerokość PCB: | 5 mm |
160lm/W DC24V Wysokiej Wydajności Światło LED 128LED/M Biały kolor Światło LED
| Temperatura barwowa: | 2700/3000/3500/4000/6000k |
|---|---|
| Gwarancja: | 5 lat |
| Kąt wiązki: | 120° |
2535 8,33 mm Światło LED Strip 9.6W/M DC24V 120LEDs/M Elastyczny LED Strip
| LED QTY: | 120 diod LED/m |
|---|---|
| Temperatura pracy: | -20°C~+50°C |
| Jednostka cięcia: | 1 dioda LED/8,33 mm |
15mm szerokość 24V COB LED Strip Light Wysoka jasność bez kropek LED Strip
| Gwarancja: | 3 lata |
|---|---|
| Temperatura pracy: | -20°C~+50°C |
| napięcie: | 24 V prądu stałego |
2835 60LED/M 8mm elastyczny światło LED 24V 7.2W IP65 IP67 IP68 wodoodporny
| Lumen/m: | 510 ~ 660 |
|---|---|
| Typ diody LED: | SMD2835 |
| CCT: | 1900/2300/2700/3000/3500/4000/5000/6000k |
160LM/W Wysokiej wydajności LED taśma LED DC24V 80Leds/M 8mm szerokość 24v Led Strip Lights
| Inna usługa: | OEM i ODM, komunikacja jeden do jednego |
|---|---|
| Temperatura barwowa: | 2700/3000/3500/4000/6000k |
| Stopień ochrony IP: | IP20/IP55/IP65/IP67/IP68 |
Światło 8mm Cob Strip Light 12V 24V 528 Chips 10W elastyczne światła LED
| napięcie: | DC12V |
|---|---|
| Moc ((W): | 10 W/metr |
| Chipy LED/m: | 528 chipów LED/M |
24V białe światło LED w formie taśmy LED 4000K 8mm szerokość 480Chips/m Ra>90 światła LED
| Szerokość PCB: | 50 mm |
|---|---|
| Temperatura koloru: | 2700k/3000k/4000k/6500k |
| Kwalifikacja IP: | IP20/IP65/IP67 |


