Wszystkie produkty
-
Pedro Soares da SilvaDostawa została dokonana w ramach pakietu, jakość zamówionego artykułu, osoba kontaktowa bardzo dobrze poinformowana o zamówionym artykule -
Levy ZobaczBardzo ładne światła, dotarły na czas, doskonała obsługa od sprzedawcy. -
Muhammad RizwanBardzo profesjonalnie!
Osoba kontaktowa :
George Gao
WhatsApp :
+8613912313066
słowa kluczowe [ bright led strip lights ] mecz 72 produkty.
30*16mm Aluminiowe ściany suche LED Kanał gipsowy Architektura LED Profil aluminiowy
| Nazwa produktu: | Profil aluminiowy LED bez wykończenia |
|---|---|
| Rozmiar produktu: | 30(szer.)*15,4(wys.)*2000(dł.) |
| Kolor: | Srebrny/Biały/Czarny |
30*16mm Światło ścienne Liniowe Ściany suche LED Aluminiowy Profil Architektoniczne Oświetlenie
| Nazwa produktu: | Profil aluminiowy bez wykończenia |
|---|---|
| Rozmiar produktu: | 30(szer.)*15,4(wys.)*2000(dł.) |
| Kolor: | Srebrny/Biały/Czarny |
IP20/IP65/IP67/IP68 Rated LED Flex Ribbon Cuttable Design of 6.25mm/unit for Versatile and Customizable Lighting
| CRI(Ra): | >90(CRI >80 / CRI >95 Optional) |
|---|---|
| PCB: | 8MM |
| Lumen: | 2000lm |
Transform Your Garden into a Beautiful Paradise with Garden Solar Strip DC 12V/24V Input Voltage and 6-8 Hour Charging Time
| Input Voltage(V): | DC 12V/24V |
|---|---|
| Control Method: | Remote Control |
| Waterproof Rating: | IP67 |
Long-lasting Ultrabright Solar Strip with Lithium-ion Battery and Silicone Material
| Material: | Silicone |
|---|---|
| Working Time: | 8-10 Hours |
| Application: | Garden/Park |
Long-Lasting Solar Neon Strip 6-8 Hours Charging Time 10 Meters Length
| Warranty: | 5 Year |
|---|---|
| Color Temperature: | 2700-6500k |
| Charging Time: | 6-8 Hours |
2700-6500k Color Temperature Solar LED Strip with 6-8 Hours Charging Time and DC 12V/24V Input Voltage
| Control Method: | Remote Control |
|---|---|
| Warranty: | 5 Year |
| Waterproof Rating: | IP67 |
Versatile Free-cut Solar Strip with Adjustable Color Temperature of 2700-6500k and DC 12V/24V Input Voltage
| Control Method: | Remote Control |
|---|---|
| Battery Type: | Lithium-ion |
| Charging Time: | 6-8 Hours |
DC24V Podrozmiar LED Sprzątacz ścianę elastyczna powierzchnia zamontowana światło liniowe IP67 30° 60°
| napięcie: | 24v |
|---|---|
| Ocena IP: | IP67 |
| Moc (W/M): | 9,6 W |
RGB LED Ścianka do myjni ściennej Lens Strip Dimmable Outdoor Led Lights With Lens
| napięcie: | 24v |
|---|---|
| Ocena IP: | IP67 |
| Moc (W/M): | 14,4 W |


