Wszystkie produkty
-
Pedro Soares da SilvaDostawa została dokonana w ramach pakietu, jakość zamówionego artykułu, osoba kontaktowa bardzo dobrze poinformowana o zamówionym artykule -
Levy ZobaczBardzo ładne światła, dotarły na czas, doskonała obsługa od sprzedawcy. -
Muhammad RizwanBardzo profesjonalnie!
Osoba kontaktowa :
George Gao
WhatsApp :
+8613912313066
słowa kluczowe [ bright led strip lights ] mecz 72 produkty.
Taśma LED RGB 24 V Oświetlenie tła Led 240 mm Elastyczna taśma panelowa LED RGBW
| napięcie: | 24v |
|---|---|
| Władza: | 80 W/pc |
| Ocena IP: | IP20 |
Prosty Skyline LED Lights 6m 12m 20m Muzeum oświetlenie Led Liniowe światło
| napięcie: | 24V |
|---|---|
| Władza: | 13.5W/M ; 13,5 W/m; 10W/M ; 10 W/m; 8.7W/M 8,7 W/m |
| Długość produktu (mm): | 6M / 12M /20M |
12V 24V 6mm 8mm 2835 Zig-Zag Flex Strip Lights Kształt S
| napięcie: | 24v |
|---|---|
| Władza: | 4,8 W/M ; 7,2 W/M |
| Ocena IP: | IP20/IP65 (nano) |
Słoneczne LED elastyczne paski 5mm szerokość 180 LED/M DC24V SMD2216 180 LED/M LED taśmy
| Lumen/m: | 650 ~ 715 |
|---|---|
| LED QTY: | 180 diod LED/m |
| Temperatura pracy: | -20°C~+50°C |
DC24V bezpłatna taśma LED 8mm szerokość 528 LED/m 10W/m COB LED Strip
| Kwalifikacja IP: | IP20/IP65 |
|---|---|
| Szerokość PCB: | 8 mm |
| Temperatura pracy: | -20°C~+50°C |
Zwrotne przepływy wody elastyczny pas LED 120leds/M 14.4w/M Dmx kontrolowany pas LED
| napięcie: | DC24V |
|---|---|
| Władza: | 14,4 W/metr |
| LED Ilość/m: | 120 diod LED/m |
12*20mm IP67 Silicone Neon Strip 24V 5M Side Bend LED Neon Flex
| Nazwa produktu: | Ściąg neonowy z silikonu |
|---|---|
| Wielkość produktu: | 12 ((W) * 20 ((H) * 5000 ((L) mm |
| Watty: | 9,6 W/m² |
30°45°60° Beam Angle 3D Wall Washer Strip SMD 3030 for Versatile Mounting Options
| Długość produktu: | 1 m/2 m/3 m/4 m/5 m |
|---|---|
| Kąt wiązki: | 30 ° 45 ° 60 ° 30*45 ° |
| napięcie wejściowe: | DC 12V/24V |
LED Wall Washer Strip with SMD 3030 40 LEDs/m and Top-notch Color Rendering Index 80
| Ilość LED: | 40 diod LED/m |
|---|---|
| Materiał produktu: | TPU |
| napięcie wejściowe: | DC 12V/24V |
1m/2m/3m/4m/5m Length LED Wall Washer Strip with IP67/IP68 Rating and 80 Color Rendering Index
| Typ diody LED: | SMD3030 |
|---|---|
| napięcie wejściowe: | DC 12V/24V |
| Ocena IP: | IP67/IP68 |


