Wszystkie produkty
-
Pedro Soares da SilvaDostawa została dokonana w ramach pakietu, jakość zamówionego artykułu, osoba kontaktowa bardzo dobrze poinformowana o zamówionym artykule -
Levy ZobaczBardzo ładne światła, dotarły na czas, doskonała obsługa od sprzedawcy. -
Muhammad RizwanBardzo profesjonalnie!
Osoba kontaktowa :
George Gao
WhatsApp :
+8613912313066
słowa kluczowe [ bright led strip lights ] mecz 72 produkty.
12V 24V 35W Przełącznik zasilanie LED dla światła LED IP20 wewnętrzny sterownik LED
| Wyprodukuj nazwę: | Zasilacz LED |
|---|---|
| Rozmiar (mm): | 99 (L) * 82 ((W) * 30 ((H) |
| Napięcie wejściowe: | 85~264 V AC |
Ultra Slim 3mm Flexible LED Strip Wysokiej Gęstości 238LED/M Flexible Led Tape
| napięcie: | DC24V |
|---|---|
| Władza: | 7,2 W/metr |
| Szerokość PCB (mm): | 3 mm |
Silicone Material Solar LED Strip IP67 Waterproof Rating 8-10 Hours Working Time and Durable
| Application: | Garden/Park |
|---|---|
| Control Method: | Remote Control |
| Working Time: | 8-10 Hours |
8-10 Hours Working Time Solar LED Strip with Silicone Material and Color Temperature of 2700-6500k
| Application: | Garden/Park |
|---|---|
| Charging Time: | 6-8 Hours |
| Working Time: | 8-10 Hours |
12*12mm Najwyższa emisja IP67 silikonowa paska neonowa DC24V LED Neon Light
| Nazwa produktu: | Ściąg neonowy z silikonu |
|---|---|
| Wielkość produktu: | 12 ((W) * 12 ((H) * 5000 ((L) |
| CZK: | 2300 K/ 2700 K/ 3000 K/ 4000 K/ 5000 K/6000 K |
14 klawiszy Mini LED Strip Controller Rf Wireless Remote Led Controller dla LED
| Napięcie wejściowe: | DC5-24V |
|---|---|
| Maksymalna liczba pikseli kontrolnych: | 2048 |
| Wsparcie układu scalonego: | WS2811, WS2812B |
Cyfrowy pas LED RGB DMX512 60LED/M 12mm 14.4W/M 5050 Dream Color Led Strip
| napięcie: | DC24V |
|---|---|
| Rzeczywista moc (w/m): | 14,4 W/metr |
| Ilość LED: | 60 diod LED/m |
20mm Facade LED Wall Washer Strip Light Outdoor IP67 Wielokrotne kąty
| napięcie: | 24v |
|---|---|
| Ocena IP: | IP67 |
| Moc (W/M): | 24 W |
Elastyczne światła ścienne LED RGB IP65 15° 35° 45° 60° Led Linear Light
| napięcie: | DC24V |
|---|---|
| Rzeczywista moc (w/m): | 18 W/metr |
| Ilość LED: | 56 diod LED/m |
12mm 4610lm/M Wysokiej wydajności LED taśma LED wysokiej jasności Led 34W/M 256LED/M
| napięcie: | 24V |
|---|---|
| Władza: | 34 W/metr |
| Klasa IP: | IP20/IP55/IP65/IP67 |


