Wszystkie produkty
-
Pedro Soares da SilvaDostawa została dokonana w ramach pakietu, jakość zamówionego artykułu, osoba kontaktowa bardzo dobrze poinformowana o zamówionym artykule -
Levy ZobaczBardzo ładne światła, dotarły na czas, doskonała obsługa od sprzedawcy. -
Muhammad RizwanBardzo profesjonalnie!
Osoba kontaktowa :
George Gao
WhatsApp :
+8613912313066
słowa kluczowe [ bright led strip lights ] mecz 72 produkty.
Podwójny rząd DC24V 15mm Szerokość elastyczny pas LED Jasny biały wiązki elastyczny
| Władza: | 19.2W/M |
|---|---|
| Szerokość PCB: | 15 mm |
| Wodoodporny: | IP20/IP65 |
8mm Szerokość 120LED/m DC24V regulowana temperatura koloru LED
| Rozmiar produktu: | 5000*8*1,5 mm |
|---|---|
| Temperatura koloru: | 2700k-6000k |
| napięcie: | DC24V |
Kierowca LED 12V 24V 75W AC do DC Stałe napięcie LED Zasilanie LED Do wnętrza światła LED
| Nazwa produktu: | Zasilacz LED |
|---|---|
| Rozmiar produktu: | 99(dł.)*97(szer.)*30(wys.) |
| Napięcie wejściowe: | 85~264 V AC |
Bez kropek Kolorowy Cob Rgb Rgbw Adresowalny LED Strip 784Chips/M 24V 12mm
| napięcie: | 24v |
|---|---|
| Władza: | 19,2 W/metr |
| Kwalifikacja IP: | IP20/IP55/IP65/IP67 |
2835 Light Source Flexible LED Strip for 24V Voltage Installations
| Lumen: | 2000lm |
|---|---|
| PCB: | 8MM |
| Led Qty: | 160PCS/M |
2000lm Lumen Flexible LED Strip 14W/M Wattage for Customizable and Commercial Applications
| IP Rating: | IP20/IP65/IP67/IP68 |
|---|---|
| Cuttable: | 6.25mm/unit |
| Lumen: | 2000lm |
Elastyczna taśma LED COB RGBCCT DC24V
| Ilość diod LED: | 840 żetonów/M |
|---|---|
| Temperatura pracy: | -20°C~+50°C |
| Szerokość PCB: | 12mm |
30mm szerokość Top Bend LED Silicone Light Strip IP67 z CCT 2300K/2700K/3000K/4000K/6500K
| Gwarancja: | 3 lata |
|---|---|
| napięcie: | 24v |
| CZK: | 2300 K/ 2700 K/ 3000 K/ 4000 K/ 6500 K |
5 Meters/10 Meters Length Waterproof Solar Neon LED Strip with Customizable Battery Capacity
| Warranty: | 5 Year |
|---|---|
| Material: | Silicone |
| Charging Time: | 6-8 Hours |
Long-lasting Working Time 8-10 Hours Solar LED Strip with Silicone Material and Lithium-ion Battery Type
| Battery Type: | Lithium-ion |
|---|---|
| Waterproof Rating: | IP67 |
| Battery Capacity: | Customizable |


