Wszystkie produkty
-
Pedro Soares da SilvaDostawa została dokonana w ramach pakietu, jakość zamówionego artykułu, osoba kontaktowa bardzo dobrze poinformowana o zamówionym artykule -
Levy ZobaczBardzo ładne światła, dotarły na czas, doskonała obsługa od sprzedawcy. -
Muhammad RizwanBardzo profesjonalnie!
Osoba kontaktowa :
George Gao
WhatsApp :
+8613912313066
słowa kluczowe [ bright led strip lights ] mecz 72 produkty.
10mm 168LED/M Jasno białe światła LED RA 90 2835 DC24V LED Flex Ribbon
| napięcie: | DV24V |
|---|---|
| Władza: | 17,3 W/metr |
| Szerokość PCB (mm): | 10 mm |
2835 DC24V Elastyczny pas LED 60LED/M Dostosować temperaturę koloru
| Władza: | 7,2 w/m |
|---|---|
| Długość życia: | 50 000 godzin |
| napięcie: | DC24V |
24V DC Digital RGB COB LED Strip SPI Control 12mm szerokość 630LED/M Dot Free
| Nazwa produktu: | Taśma LED COB |
|---|---|
| Rozmiar produktu: | W 12 mm. H 1,6 mm. L 5,000 mm. |
| Kolor: | RGB |
20 trybów obsługiwanego sterownika LED z akumulatorem CR2025
| Produkcja: | 72 W/CH |
|---|---|
| Tryb sterowania: | 鎮ㄨ鎵剧殑璧勬簮宸茶鍒犻櫎銆佸凡鏇村悕鎴栨殏鏃朵笉鍙敤銆 |
| Napięcie zasilania: | DC12V-24V |
10mm 24V RGB COB LED Strip Dot Free Led Tape Lights Dekoracja wewnętrzna
| Rozmiar produktu: | W 10mm | Szer. 10mm | H 1.6mm | Wys. 1,6 mm | L5,000mm Dł. 500 |
|---|---|
| Władza: | 15 W/m |
| Temperatura koloru: | RGB |
8 mm szerokości Lodowy Błękitny COB LED Strip DC24V Dot Free 10W/m Dot Free LED Strip
| Nazwa produktu: | Taśma LED COB |
|---|---|
| Szerokość PCB: | 8 mm |
| Władza: | 10W/M |
Elastyczna lampa LED 2700K-6500K CCT Led Strip
| Nazwa produktu: | Pas LED regulowany temperaturą koloru |
|---|---|
| LED QTY: | 400 diod LED/PCS |
| Watty: | 50 w/szt |
160lm/W 8mm 128LED/M Wysokiej wydajności LED Strip 2835 CRI>90 DC24V Led Ribbon
| Rozmiar produktu: | 5000*8*1,5 mm |
|---|---|
| napięcie: | DC24V |
| LM/W: | 146~160lm/w |
SPI COB LED Strip 13w/M RGBIC Digital LED Strip z szerokością 12 mm
| Nazwa produktu: | Taśma LED COB |
|---|---|
| Szerokość PCB: | 12 mm |
| Kwalifikacja IP: | IP20/IP65 |
14W/M Flexible LED Strip Custom Service and IP Rating of IP20/IP65/IP67/IP68 for Your Customer Requirements
| PCB: | 8MM |
|---|---|
| Light Source: | LED/2835 |
| Voltage: | 24V |


