Wszystkie produkty
-
Pedro Soares da SilvaDostawa została dokonana w ramach pakietu, jakość zamówionego artykułu, osoba kontaktowa bardzo dobrze poinformowana o zamówionym artykule -
Levy ZobaczBardzo ładne światła, dotarły na czas, doskonała obsługa od sprzedawcy. -
Muhammad RizwanBardzo profesjonalnie!
Osoba kontaktowa :
George Gao
WhatsApp :
+8613912313066
słowa kluczowe [ bright led strip lights ] mecz 72 produkty.
220 lm / W 180 diod DC24V Seria elastycznych taśm LED o wysokiej wydajności
| Możliwość ściemniania: | - Tak, tak. |
|---|---|
| Długość cięcia: | 9LED/50mm |
| Długość życia: | 50 000 godzin |
8mm 140LM/W Wysokiej Wydajności Elastyczne Lampy Neonowe 4,8w 64LED
| napięcie: | DC24V |
|---|---|
| Władza: | 4,8 W/metr |
| Szerokość PCB: | 8 mm |
6W/M 160LM/W 24v Energooszczędna taśma LED High CRI>90 80LED/M LED
| Kąt wiązki: | 120° |
|---|---|
| Gwarancja: | 5 lat |
| Długość życia: | 50 000 godzin |
10mm CCT COB LED Strip Light 640Chips/M Dostosunkowalny biały regulowany LED Light Strip
| napięcie: | DC24V |
|---|---|
| Władza: | 12 W/metr |
| Szerokość PCB (mm): | 8 mm |
DC24V COB LED Strip Light COB LED Strip Lights 8mm szerokość żółty kolor LED Strip
| Rozmiar produktu: | W 8mm. H 1.6mm. |
|---|---|
| Kolor: | Pomarańczowy |
| LED QTY: | 480 wiórów/m |
15M RGB LED Strip 48V RGBW Led Strip Lights Zmieniające kolor światło taśmowe
| napięcie: | DC48V |
|---|---|
| Rzeczywista moc (w/m): | 19,2 W/metr |
| Szerokość PCB: | 12 mm |
12mm RGB Led Strip SMD 5050 RGB CCT Regulowalny LED Strip Light Multi Color
| napięcie: | 24v |
|---|---|
| Władza: | 19,2 W/metr |
| Kwalifikacja IP: | IP20/IP55/IP65/IP67 |
Taśma LED SPI Digital SMD 5050 RGB DC24V 14,4 W 10 mm Taśma LED RGBIC
| napięcie: | DC24V |
|---|---|
| Władza: | 14,4 W/metr |
| Szerokość PCB: | 10 mm |
Elastyczna paska LED z regulacją temperatury koloru 24V 50W Duży elastyczny panel LED
| napięcie: | 24v |
|---|---|
| Władza: | 50 W/metr |
| Kwalifikacja IP: | IP20 |
34W/M Super Ultrabright Led Strip 12mm Led Strip 24V 140LM/W 256LED/M
| napięcie: | DC24V |
|---|---|
| Władza: | 34 W/metr |
| LED Ilość/m: | 256 diod LED/m |


